Неділя, 09.08.2020, 00:56

«БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ

НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

Н А К А З

18.03.2020                                  м. Біла Церква                                         №____

Про роботу закладу

під час карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня    2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня № 3, розпорядження виконуючого голови Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.03.2020 № 12-1 «Про заходи із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників Київської обласної державної адміністрації», з метою стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, листа департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 69

Н А К А З У Ю:

1. Заборонити проведення освітнього процесу, спортивних та інших заходів, відвідування закладу здобувачами.

2. Інформувати здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

3. Проводити в закладі профілактичні та дезінфекційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

4. Відтермінувати проведення атестації працівників закладу та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.

5. Режим підвищеної готовності до проведення навчань для здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року №1400, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752.

6. Припинити відрядження працівників до департаменту освіти і науки, окрім випадків нагальної необхідності та за попереднім погодженням з керівництвом департаменту.

7. Листування з департаментом проводити шляхом надсилання сканкопій листів на електронну адресу donm@kyiv-oblosvita.gov.ua.

8. Встановити гнучкий режим роботи працівників в період карантину.

9. Встановити чергування адміністрації під час карантину (графік додається).

10. Технічний персонал перевести в режим чергування згідно графіку роботи (графік додається).

11. Виконання освітньої програми закладу проводити за допомогою використання технологій дистанційного навчання, яке не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами.

12. Скласти індивідуальний план роботи вчителя та плани самоосвіти педагогів на час карантину.

13. Відповідальними за опрацювання кореспонденції призначити заступника директора з виховної роботи ІВАНОВУ Л.І. та секретаря-друкарку ГОРДІЄНКО Ю.Л.

14. Наказ оприлюднити на сайті закладу.

Директор                                                                                         О. Верзун