Неділя, 22.10.2017, 12:13

«  Жовтень 2017  »

Матеріально-технічна база

У закладі є 10 навчальних кабінетів. Кабінети повністю забезпечені спеціальним обладнанням та матеріалами для виконання лабораторних і практичних робіт, роздатковим та дидактичним матеріалами, літературою, наочними посібниками.

В закладі є 2 майстерні, які облаштовані новими швейними машинками, оверлоками, станками для обробки деревини та металу.

Для корекційної роботи в закладі є 6 комп’ютерних тренажерів з програмою «Живий звук», слухові системи

Кабінет психолога повністю оснащений реабілітаційним обладнанням: сенсорна доріжка, сухий душ, острівець відпочинку, тактильне ігрове пано.

Для фізичної реабілітації в школі в повному обсязі є лікувально-оздоровче обладнання: рухомий циліндр, сенсорні м’ячі, масажний килим, стіл-ванна, медбол, обручі, дошка Євмінова, тренажер для витягування та виправляння постави, фітнес центр.

Щоб діти мали змогу активно відпочити в закладі облаштовані ігрова кімната для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Також в закладі є кімната відпочинку з сучасним ремонтом, меблями, де умови, наближені до домашніх, адже діти в закладі перебувають тривалий час.

Загальні відомості
Навчально-методична робота