Середа, 08.07.2020, 09:58

«  Липень 2020  »

Наш заклад

Загальні відомості

КЗ КОР «Білоцерківський  багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» є загальноосвітнім і корекційно-відновлювальним закладом з дошкільним відділенням, що забезпечує реалізацію прав дітей з порушеннями слуху, зору та мовлення на загальну освіту, соціальну допомогу, реабілітацію.

Сьогодні, КЗ КОР "БЦ багатопрофільний НРЦ" знаходиться в типовому комплексі, збудованому в 1961 році, складається з триповерхового навчального та спального корпусів. Заклад є постійним користувачем земельної ділянки площею 1,3787 га. Заклад має відповідні умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Метою КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації учня, виховання у нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції.

Відділення КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» функціонують у єдиній системі. Структурними підрозділами КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» є:

- дошкільне відділення:

- групи цілодобового перебування;

- групи денного перебування в тому числі короткотривалого знаходження;

- консультативний пункт.

- спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з порушенням слуху І-ІІ ступенів:

- І ступінь (початкова школа): підготовчий, 1-4 класи;

- ІІ ступінь (базова загальна середня освіта): 5-10 класи;

- реабілітаційне відділення.

Діти з порушенням слуху, зору, мовлення навчаються та проходять реабілітацію в ЗОШ І ступеня. Після цього діти з вадами зору і мовлення переходять до інших спеціальних закладів.

Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує здобуття певного рівня освіти, професійну орієнтацію та підготовку, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, умови проживання та утримання за рахунок держави.

У реабілітаційному відділенні здійснюється рання реабілітація дітей з порушеннями зору, слуху, мовлення в поєднанні з іншими порушеннями

Головними  завдання закладу є:

- забезпечення права дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, на здобуття відповідного освітнього рівня дошкільної та базової середньої освіти відповідно до їх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією;

- сприяння засвоєнню учнями норм громадянської етики та загальнолюдської моралі, міжособистісного спілкування, основ гігієни та здорового способу життя, початкових трудових умінь та навичок;

- сприяння фізичному і психічному розвитку дітей;

- забезпечення у процесі навчання й виховання системного кваліфікованого психолого-медико-педагогічного супроводу з урахуванням стану здоров’я, особливостей психофізичного розвитку вихованців;

- здійснення системного кваліфікованого психолого-медико-педагогічного супроводу з урахуванням їх стану здоров’я, особливостей психофізичного розвитку;

- надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини-інваліда;

- надання психолого-педагогічної допомоги батькам (особам, які їх замінюють) з метою забезпечення їх активної участі в комплексній навчально-виховній, корекційно-розвитковій роботі та реабілітації;

- організація профорієнтації та допрофесійної підготовки.

Кадрове забезпечення навчального закладу

Систематичну якісну освіту в закладі забезпечує педколектив, професійний рівень якого є високим.

В 2019/2020 н. р. освітній процес здійснювали 55 педагогів. Вищу освіту мають 53 педагога. 34 педагоги мають спеціальну освіту. Вищу категорію мають 32 педагога, І категорію – 17 педагогів, ІІ категорію – 3 педагоги, спеціалістів - 3.

Звання “Старший вчитель” мають 7 педагогів. Звання «Старший вихователь» має 1 педагог.

Список посад на 01.01.20 згідно штатного розпису

Матеріально-технічна база
Навчально-методична робота
Галерея