Вівторок, 21.11.2017, 02:34

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 21 » БЕРЕЖІТЬ І ТВОРІТЬ КРАСУ ЗЕМНУ
БЕРЕЖІТЬ І ТВОРІТЬ КРАСУ ЗЕМНУ

20 березня в КЗ КОР «Білоцерківська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» було проведено годину спілкування для молодших школярів « Бережіть і творіть красу Земну»

Матінка-Земля красива будь-якої пори року. Зима, весна, літо чи осінь... Тільки цю красу треба вміти бачити і берегти. Ми на планеті ЗЕМЛЯ – не одинокі.

Школярі старшої школи підготували фотовиставку «Бережіть і творіть красу Земну», де показали яка неймовірно прекрасна наша земля. І скільки б ми не милувалися її краєвидами, завжди відкриваємо щось нове, а душа наша сповнюється, збагачується і красою, і добром, за що маємо бути вдячні матінці - Природі.

Краса несумісна з недбальством. На превеликий жаль, у наш час, коли, здається, всі — від малого до старого — розуміють, що таке екологія, чи не на кожному кроці бачимо сліди недбальства, бездумності, варварства. У чарівних куточках природи можна натрапити на купу сміття, понівечені кущі, витолочені квіти, зрубані дерева.

Учні нашої школи завжди долучаються до акцій «За чисте довкілля», де ніхто не залишається осторонь від робіт. Учні переконані що чистота і порядок залежать від кожного з них.

На думку багатьох геніальних людей, краса врятує світ. То ж давайте творити красу своїми руками.

Переглядів: 50 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0