Четвер, 14.12.2017, 06:02

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 10 » Бринить - співає наша мова
Бринить - співає наша мова

Щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця в Україні відзначається День української писемності та мови. Не залишились осторонь цієї дати й учні КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  I-II  ступенів».

Учні 5, 6 класів разом з вчителями української мови та літератури Щур А.П. і Лопугою Л.В. провели навчально-виховний захід на тему « Бренить - співає наша мова, чарує, тішить і п'янить».

Даний захід закріпив і розширив знання учнів про роль і місце мови  в житті кожної людини і народу вцілому. Разом з вчителями учні провели екскурс  щодо історії виникнення української писемності та мови,котрий був висвітлений вчителями у презентаційному матеріалі.

Були проведені конкурси знавців рідної мови: «Мовний листопад», «Швидкісний експрес», «Мовне лото». Діти  розгадували ребуси та складали із поданих деформованих речень вислови  про мову, слово, книги.  А ще презентували нову літературну газету, присвячену Дню  української писемності та мови, котру створили разом із вчителями та вихователями в позаурочний час.

Висловлюючи свої думки про значення мови у житті людини , учні зробили певний висновок про те, що кожен із нас повинен вивчати, знати і шанувати українську мову, адже вона того варта.

Переглядів: 102 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0