П`ятниця, 16.11.2018, 19:42

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 6 » БУДЬМО РАДІСНІ Й ЗДОРОВІ, СПРИТНІ, ДУЖІ ТА БАДЬОРІ!
БУДЬМО РАДІСНІ Й ЗДОРОВІ, СПРИТНІ, ДУЖІ ТА БАДЬОРІ!

6 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа інтернат I-II ступенів» відбулася гра-мандрівка «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі!»

Здоров’я - це дар. Чудово, коли дитина здорова. Тоді їй усе хочеться робити. І відпочити, і гратися, і вчитися, і займатися спортом. Отож дитині потрібне здоров’я, щоб учитися, і рости і міцніти. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя для учнів молодшої та середньої ланки у школі пройшов День здоров’я.

З великим задоволенням діти на свіжому повітрі мандрували станціями. Першою зупинкою до Країни Здоров’я було місто «Чистюля» - місто чистоти та охайності. Наступною зупинкою була річка «Вітамінка», тут діти відгадували загадки про продукти харчування, складали пазли, впізнавали за смаком знайомі фрукти та овочі на смак. На зупинці «Болото» діти складали прислів’я та приказки про здоров’я та згубні звички, гралися в гру «Що корисно, а що шкідливо для здоров’я.

З хорошим настроєм, завзятістю наші дітлахи відсвяткували День здоров’я. Кожен учень отримав позитивні емоції та цікаві подарунки.

Переглядів: 152 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0