Четвер, 14.12.2017, 06:18

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » День Українського козацтва
День Українського козацтва

14 жовтня в день свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День Українського козацтва.

Враховуючи історичне значення і заслуги козацтва у створенні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення передбачена участь українського козацтва у військово-патріотичному вихованні молоді; створенні, відродженні, відновленні та охороні заповідних місць і об'єктів; проведення освітянських, культурно-просвітницьких заходів.

Саме тому,  в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній

школі-інтернаті І-ІІ ступенів в цей день відбулося колективне спортивне свято «Ми – веселі козачки! Сміливіше всі вперед!».

Мета цього заходу: збагатити знання молодших учнів про славні  традиції запорізьких козаків. Розвивати інтерес до національних традицій. Виховувати шанобливе ставлення до історичного минулого України.

Вихованці закладу в цікавій формі дізнались про те, що козаки не тільки вміли захищати рідний край, але й про те, як у вільний час вони змістовно розважались, граючись у різні ігри та забави. Дітям були запропоновані  наступні конкурси, ігри та естафети:

- естафета «Не побігаєш – не пообідаєш»;

- гра «Спритний вершник»;

- естафета «Садіння картоплі»;

- конкурс «Де кисіль, там я й сів, де пиріг – там я й ліг»;

- конкурс танцю-українського гопака;

Глядачі також  взяли участь в конкурсах «Поміряймося силою», «Тягни бука», «Хто більше візьме горіхів», «Хто далі жбурне кулю», «Бій півнів».

Переглядів: 183 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0