Неділя, 22.10.2017, 12:12

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » До нас завітав Святий Миколай
До нас завітав Святий Миколай

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. 18 грудня відбулося воно в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». Вихованці чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

Діти завжди залишаються дітьми, - всі вони хочуть тепла і ласки, очікують свят і подарунків. А якщо вони є вихованцями школи-інтернату, то й поготів. І добре, що є люди, які беруть на себе місію турботи про таких дітей. В цей святковий день до закладу завітали наші постійні гості й друзі працівники міліції з солодощами та іграшками, а також Дудко Ніна Іванівна – керуюча справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з солодкими подарунками, яка від імені голови міста В. Савчука та себе особисто привітала дітей зі святом .

Театралізоване дійство, що відбулося цього дня, провели юні актори 3 та 4 класу: Литвиненко Микола, Капітоненко Микола, Гурська Наталія, Великодна Сніжана,  Скуз Олеся, Загорулько Данило  під керівництвом Щур К.І., яка виконала роль Святого Миколая та Пащенко О.Г., яка чудово впоралася з роллю нечистого.

Педагоги закладу докладали багато зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб до кожної дитини прийшло справжнє диво.

Переглядів: 126 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0