Неділя, 22.10.2017, 12:13

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 19 » Фестиваль «Ти зможеш, якщо зміг Я»
Фестиваль «Ти зможеш, якщо зміг Я»

19 листопада 2015 року в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», відбувся фестиваль «Ти зможеш якщо зміг Я» з нагоди «Дня Гідності та Свободи», який відзначатимемо 21 листопада. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх загиблих, що віддали своє життя за нашу свободу та гідність.

Турбуючись про долю дітей  нашого закладу (бо ж чужих дітей не буває), з метою популяризації здорового способу життя та залученням молоді до занять спортом на виконання «Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Біла Церква на 2012-2016 роки: Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім». За сприяння департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, було проведено відповідний захід організатором  якого є управління молоді та спорту Київської обласної держадміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту, та Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»,.

Діти – наш найдорожчий скарб, це наша гордість, радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства

Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними, а головне завдання, що стоїть перед нами – це виростити здорове покоління. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей.

На свято завітало багато гостей та друзів:

Мірзоєв Денис Олександрович  –  директор  Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

Павлюк Костянтин Миколайович – директор  Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

Мамалига Олександр Дмитрович – Інструктор методист комунальний заклад Київської обласної ради - Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

Істомін Сергій  Вікторович – голова громадської організації «Дієва молодь».

Спортивна  програма нашого фестивалю: змагання з футзалу, де прийняли участь15 вихованців 8-10 класів та «Веселі старти», де змагалося 27 дітей віком 8-18 років

По завершенню програми переможці були  нагороджені кубками, медалями, дипломами, подарунками (іграшками) та солодощами від наших організаторів та гостей.

Переглядів: 128 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0