Вівторок, 19.02.2019, 19:25

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 20 » ФІНАЛ ФЕСТИВАЛЮ КУЛЬТУРИ ТА ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "МИ Є У ТЕБЕ, УКРАЇНО!"

18 листопада вихованці КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» взяли участь у фінальному турі фестиваля для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!», який проходив у Київському міському Палаці ветеранів.

Так, під керівництвом вихователя Щур Катерини Іванівни, учениця 7 класу Гурська Наталія стала лауреатом І премії за виконання пісні «Небесна сотня», а учениця 7 класу Великодна Сніжана з музичною композицією «Кучерики» та тріо Скуз Олеся, Загорулько Данило і Великодна Сніжана за виконання пісні «Над землею тумани» отримали дипломи І ступеня.

Під керівництвом вчителя ритміки Помаз Яни Володимирівни учні 7 класу представили хореографічну композицію «Велика перерва», а юнаки 10 класу, та дівчатка 2 класу естрадний танок «Бугі-Вугі», за отримали які отримали дипломи І ступеня.

Захід було проведено у доброзичливій атмосфері. Учасники фестивалю були забезпечені гарячою підтримкою глядачів. З теплими й щирими словами привітання та підтримки до учасників творчих змагань звернулася організатори фестивалю.

Бурхливі емоції учасників стали підтвердженням того, що подібні заходи мають відбуватися. А виступи дітей на сцені дають можливість проявити та розкрити їх таланти, реалізувати прагнення до самовираження.

Переглядів: 122 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0