Понеділок, 21.09.2020, 04:53

«  Листопад 2019  »

Головна » 2019 » Листопад » 15 » ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху
ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

На виконання Плану заходів щодо реалізації стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2010 року, в закладі з 11 листопада по 17 листопада Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в закладі проводилися заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Було проведено години спілкування, конкурси, практичні заняття з основ безпеки дорожнього руху.

Вихователь Вакулюк Т.В. для вихованців 3-4 класів було проведено практичне заняття «Я- пішохід! Я- пасажир!»

Учні закріпили знання про користування світлофором, пригадали правила для пішоходів, зрозуміли, що своєю ризиковою поведінкою ми можемо завдати шкоди не тільки собі, а й іншим людям.

Вихователь Щур К.І. організувала зустріч вихованців закладу з інспекторами ювенальної превенції БЦ ВП. Працівники поліції провели цікаву та змістовну профілактичну бесіду, показали навчальний відеофільм „Безпека дорожнього руху – це життя”.

Особливу увагу учнів було акцентовано на те, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги, якими дорожніми знаками та сигналами регулюється рух транспорту та пішоходів.

Після цього кожен бажаючий  міг спробувати себе в ролі регулювальника.

А на згадку поліцейським залишилися щасливі дитячі очі та щирі посмішки учнів.

Переглядів: 77 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0