Четвер, 14.12.2017, 06:16

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » Я люблю країну де є право на ім’я і на родину
Я люблю країну де є право на ім’я і на родину

20 листопада в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» до Всесвітнього дня дітей вихователькою Бакай О.Ю.  було проведено виховне заняття на тему: «Я люблю країну де є право на ім’я і на родину»

Зараз особливо актуальним є питання про зміцнення громадянської позиції кожного, про виховання високої правової культури громадян. Право пронизує все життя суспільства й окремої людини. Саме з цією метою вихователька у цікавій і доступній формі презентувала права дітей і зробила це майстерно. Діти  перевтілились на журналістів каналу 1+1, пройшли крізь годинник часу, одержали свій вертуальний  паспорт, повторили  свої права і обов’язки, дізнались, що означає власне ім’я , повторили українські прислів’я та приказки, а як же не згадати про останні події на сході країни?

Прилучення учнівської молоді до правової культури збагачує її духовне життя. Водночас знання нею своїх прав і обов'язків розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах.

Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ. Оволодівши в шкільні роки основами правових знань, учні протягом усього свого подальшого життя будуть збільшувати їхній обсяг, поглиблювати їх, тісніше пов’язувати з життям.

Переглядів: 302 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0