Понеділок, 21.09.2020, 05:38

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 6 » Як трудитися є охота, то людиною станеш ти! Куй залізо, поки гаряче, змалечку працювати вчись!

Підготовка спеціаліста не можлива без набуття випускниками вищого навчального закладу певного досвіду роботи.

Практична підготовка студентів є обов'язковим компонентом професійної підготовки. Проходження такої підготовки необхідне для здобуття кваліфікаційного рівня та має на меті набуття студентами професійних умінь і навичок.

Білоцерківська спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів за наказом Міністерства освіти і науки є базовою школою Київського  Національного педагогічного університету ім.. М.П.Драгоманова і тому кожного року студенти в закладі проходять педагогічну практику.

В цьому навчальному році в школі проходять практику 5 студентів 5 курсу на посаді вчителя та вихователя   початкових класів. Студенти  ґрунтовно ознайомлюються та виконують функціональні  обов’язки вихователя та вчителя індивідуальної роботи з розвитку слухового сприймання та формування вимови.

Адміністрація та педагогічний колектив  закладу створили всі побутові умови та доброзичливий мікроклімат для студентів. Учні та студенти потоваришували між собою.

заступник директора з виховної роботи

Іванова Л.І.

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 782 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0