Середа, 17.10.2018, 22:14

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Казкове перетворення у проекті «VIPусники»
Казкове перетворення у проекті «VIPусники»

Цьогорічним випускникам КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пощастило стати учасниками соціального fashion проекту "VIPускники". Нарешті відбулася довгоочікувана фотосесія у професійній фотостудії F-Star Studio. 24 квітня дівчата вперше побачили та приміряли випускні сукні, які були зшиті згідно чудового проекту, що втілюють у реальність Благодійний Фонд імені Валерія Бугая, Наталочка Терещенко та Олександра Стефанюк та усі-усі інші, хто долучився до цього проекту і втілює його у життя. Наші дівчата, ніби Попелюшки перетворювалися на справжніх Принцес. І ці чудеса створювали звичайні люди та професіонали: дизайнери, візажисти, перукарі та фотографи. Приємно, що фото наших діток будуть опубліковані у відомих глянцях. А вже через місяць наші випускники будуть демонструвати свої ексклюзивні наряди на подіумі разом із дизайнерами та моделями.

Дякуємо усім людям, які взагалі придумали і взяли участь у цьому проекті . Він зробив наших дітей щасливішими і втілює в життя мрію кожної дитини: у день свого випускного балу – бути неперевершеною, а ще повірити в те, що вони не одні і що мрії здійснюються.

Також, дякуємо за чудову екскурсію до Києво-Печерської Лаври. Дітей переповнювали емоції. Такими щасливими ми їх ще не бачили.

Переглядів: 185 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0