Вівторок, 21.11.2017, 02:37

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Хоробрі серця, як засіб патріотичного виховання наших школярів
Хоробрі серця, як засіб патріотичного виховання наших школярів

.

12 жовтня 2016 року в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в спортивному залі нашої школи відбулися змагання «Хоробрі серця» серед учнів 5-10 класів.

Знати історію свого народу, значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися

Ідеєю заходу був не лише перевірка фізичного розвитку та творчих здібностей наших вихованців, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді.

У вірності цього твердження впевнені і організатори змагань педагог-організатор Пащенко О.Г. та Головачов В.В.– вчитель фізкультури. Адже, приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі, лицарські якості.

Учні нашого закладу змагались в десяти тематичних змаганнях, які саме сприяли вихованню вище перерахованих якостей.
Підхід до організації кожного конкурсу змагань, залучення символіки козацтва, оформлення залу, одягу, булав, шабель, допомогло наблизити сучасних дітей до козацьких традицій.

За результатом змагань перемогла «дружба», адже за підсумком очок, обидві команди отримали однакову кількість балів. Всі учасники були нагороджені солодкими призами за проявлену витривалість, мужність та сміливість.

Давайте разом пишатись, тим що ми є нащадками українських козаків!

Переглядів: 106 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0