Понеділок, 21.09.2020, 06:28

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 1 » Кольоровий тиждень
Кольоровий тиждень

З 25 лютого у закладі для дітей молодшого шкільного віку розпочався тиждень під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Понеділок у нас був зелений день ніжний, лісовий, приємний. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже сьогодні діти разом з вихователем Л. Дубець вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.

Вже вівторок. День червоний. Завдяки креативності вихователя О. Шутки, цей день видався яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Сьогодні ми мали змогу переконатися у цьому.

Середа у нас – день жовтий, теплий, сонячний. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня вихованці разом з вихователями виготовляли смайлики, залюбки гралися, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.

У четвер був синій день. Об’єднав він всіх дітей. Цього дня педагог-організатор О. Пащенко провела спортивні змагання , які згуртували дітей та додали гарного настрою.

П’ятниця - день кольоровий, він барвистий, веселковий. В цей діти робили різнокольорові картини з долоньок.

Впродовж тижня заклад був наповнений , дитячими поробками, сюрпризами, добротою, посмішками. А найголовніше, що це дуже зацікавило наших діток. Протягом тижня ми працювали творчо, багато нового і цікавого дізналися, вивчили та закріпили.

Переглядів: 152 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0