Вівторок, 21.11.2017, 02:36

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Ми є у тебе, Україно
Ми є у тебе, Україно

25 жовтня в КЗ КОР «Білоцерківський багатопрофільний НРЦ» відбувся відбірковий тур Міжнародного фестивалю культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!»

В цей день до закладу завітало багато почесних гостей, серед яких митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, Народний артист України Гурбан Аббасов , оперна співачка Ірина Персанова, переможець шоу «Голос Країни 7» Олександр Клименко, ведучою концерту була Наталія Кудряшова, яка здивувала не лише своєю майстерністю, а й талантом. Присутніх глядачів вразив виступ Наталії в дуеті з Гурбаном Аббасовим.

Конкурсанти, серед яких були і учні нашого закладу, змагалися в різних номінаціях, але кожен виступ глядачі сприймали бурхливими оплесками.

Наші учні представляли два жанри: пісня в жестовому виконанні та хореографія. В залі не залишилося байдужих під час виконання патріотичних пісень, які виконувала учениця 7 класу Наталія Гурська. Справжній фурор викликали пісні «Донечка рідної Вкраїни», виконавець Гурська Н. та «Кучерики» у виконанні Великодної Сніжани. Дуже достойним, на наш погляд, був виступ тріо: Загорулько Д., Великодної С. та Скуз О. вони продемонстрували пісню «Над землею тумани». Вихователь Щур К. І. приклала багато зусиль, щоб діти, що мають вади слуху відчували себе впевнено і розкуто під час виступу на сцені, щоб вміло передавали свої почуття та емоції під час виступу.

Здивовано і несподівано для деяких членів журі були хореографічні виступи «Бугі-Вугі» у виконанні хлопчиків 10 класу та дівчаток 2 класу та таночок «Велика перерва» за участю учнів 7 класу. Завдяки старанням вчителя Помаз Я. В. вони були яскраві та драйвові.

У конкурсному відборі взяли участь Владислав Лагута, який продемонстрував гру на акордеоні та Юрій Ільченко з гуморескою «У сусіда в новім домі».

Своїм вокальним талантом поділилися виконавці: Павло Скляров, Сергій Копитов, Владислав Клименко, Марія Садловська, а також Анатолій Федоренко та Володимир Думанський, які виконали свої власні твори.

Традиційно захід завершився загальним фото конкурсантів, гостей та організаторів. Діти з нетерпінням чекатимуть на результати журі, та, сподіваємось, на запрошення на фінал фестивалю.

Дякуємо організаторам за чудове свято та заряд бадьорості від концерту.

Переглядів: 39 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0