Четвер, 17.01.2019, 19:09

«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 2 » Новорічна "Дюймовочка"
Новорічна "Дюймовочка"

От і проведені Новорічні свята в закладі. Першим свято пройшло у дошкільному відділенні для дітей з порушеннями слуху та тяжкими порушеннями мовлення. На Новорічний ранок до діток завітали Маша та Ведмідь, які протягом свята разом з дітками танцювали, гралися, розповідали віршики. Не обійшлося свято без Морозенка і подарунків. Діти отримали чудові подарунки, а всі присутні - гарний настрій!

Стало доброю традицією, напередодні Нового року, збирати всіх батьків, працівників закладу та дітей у святковій ошатній залі НРЦ на Новорічну казку - цього року це казка "Дюймовочка". Майже весь педагогічний колектив та батьки долучилися до її підготовки. Вихователь Максименко Олена Іванівна стала сценаристом та режисером- постановником  на час вистави та її підготовки. Петлінська Л.І. - майстер по костюмах, вчитель ритміки Помаз Я. В., хореограф від Бога, поставила таночки, де задіяла, по можливості, всіх дітей  закладу. Вихователі  виготовили безліч декорацій до казки, а що вартувало Кириленко В.І. змінювати їх під час вистави, адже це різні сцени: зимове місто, жаб"яче болото, святкова галявина, нірка миші, підземелля крота знову галявина і робити це потрібно було дуже швидко.... Нелегке завдання стояло і перед педагогом - організатором Пащенко О.Г. та  вихователем Гернаденко Н. М., які переодягали героїв і випускали їх на сцену. Здавалося б, що це не варто уваги, але мало хто замислюються, що відбувається за кулісами, коли на сцені все гарно і чинно. Хочеться подякувати батькам за костюми та підтримку...

Впевнена, що саме такі вистави  та свята доводять майстерність та професійність  педагогів. Наші діти особливі, але вони щирі, справжні і талановиті. Вони танцюють, співають, вчать тексти. Вони - найкращі!!!!

Дякуємо всім, хто долучається до цих заходів. Без кожного з вас, вони не були б такі щирі!

Переглядів: 21 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0