Неділя, 22.10.2017, 12:10

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 9 » Розвиток творчого потенціалу педагога
Розвиток творчого потенціалу педагога

"Творчою людиною можна народитися, творчості можна і навчитися", - писав В. Сухомлинський, А ще , насамперед, необхідно бажання вчитися. Для того, щоб стати справжнім, творчим педагогом, треба вчасно себе оцінити. Бо тільки самоаналіз прискорює розвиток педагогічних здібностей. Об`єктивно себе оцінюючи, вчитель активізує свої ресурси, стає творцем у педагогічному процесі. Саме  про творчість, про її розвиток, йшла мова на педагогічній раді 01 листопада 2016 року.

Директор закладу Верзун Ольга Іванівна створює сприятливі умови для розвитку педагогічної творчості , а також для самореалізації вчителів та вихователів.

Невипадково заступник директора з виховної роботи  Іванова Л.І. обрала саме цю тему для обговорення, бо сама є творчою особистістю, навіть і до педагогічної ради підійшла творчо, використавши цікаві форми роботи: вправа "Сніжинка", яка довела, що ми різні і одні і ті самі дії сприймаємо по-різному; познайомила зі своїм творчим портретом, де ознайомила з етапами свого професійного розвитку; використала метод "Синтез думок" в ході якого проводилась гра "Кути", де з`ясували - Що заважає вчителю творити? Що спонукає вчителя творити? Приклади творчості у роботі.  Основні проблеми, пов`язана з творчістю. А наостанок - притча "Шлях до сердець учнів". Робота педагогічної ради "Розвиток творчого потенціалу педагога " пройшла цікаво і плідно.

Переглядів: 83 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0