Понеділок, 21.09.2020, 05:32

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 26 » Семінар для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів
Семінар для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів

24 листопада 2015 року з метою підвищення ефективності організації надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу шкіл-інтернатів на базі комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» відділом практичної психології і соціальної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено навчальний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів «Надання психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу шкіл-інтернатів».

У заході взяли участь 24 працівника психологічної служби системи освіти Київської області.

Було розглянуто такі питання:

нормативно-правове забезпечення соціального захисту дітей пільгових категорій;
формування організаційної культури працівників психологічної служби інтернатних закладів;
алгоритм надання первинної психологічної допомоги;
надання психологічної допомоги учням з вадами слуху в умовах інтернатного закладу;
технологія ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї;
особливості ведення в інтернатному закладі документації щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
методи зняття психо-емоційного напруження в учнів-вихованців інтернатного закладу;
практичні аспекти психологічної роботи з педагогічними працівниками інтернатних навчальних закладів.

Відбувся обмін досвідом у вигляді майстер-класів.

Учасниками семінару були прийняті відповідні рекомендації.

Переглядів: 353 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0