Понеділок, 21.09.2020, 06:26

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 6 » Свято гарбузової каші
Свято гарбузової каші
24 жовтня в стінах Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІ ступенів пройшло Свято гарбузової каші. Готуючись до свята, його організатори недаремно обрали саме гарбуз , адже  в цю осінню пору збирають врожай гарбузів та всіх його родичів. А скільки корисних речовин він містить, на відміну від заморських фруктів? А скільки звичаїв та обрядів пов'язано саме з ним у побуті українського народу. Навіть у відомих казках ми зустрічаємо  наш славний гарбуз. От саме тому спало на думку розповісти нашим вихованцям про велич гарбуза, про його користь і використання у побуті.

Наші вихованці особливі і не тому, що вони діти з особливими потребами, а тому, що вони талановиті, старанні  та творчі. І це вони доводять щоразу, готуючись до того чи іншого свята.

У святі приймали участь вихованці з підготовчого по10 клас. Молодші школярі виконували роль родичів гарбузових: огірочки, морквинки, буряки, дині, цибулинки.

Свято доповнювали композиції, головним елементом яких був гарбуз. Кожний клас, додавши волю фантазії, приготував свою композицію – то вирізьблену карету, то кошик з гарбуза, наповнений овочами-фруктами, то вазу з квітами, то свійських тварин, то казкових героїв: Чеполіно , Буратино та інше.

Своїм витвором порадували учні 7б класу – з гарбуза вони «вирізьбили» голови кумів, що одягнені в національні костюми. Свою композицію вихованці назвали   « Давай , куме, заспіваєм».

Саме вона і стала переможцем цьогорічної виставки. Переможці були визначені голосуванням і нагороджені дипломами та солодощами.

Переглянути презентацію

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 1087 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0