Неділя, 22.10.2017, 12:13

«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 19 » Там, де вулиця широка
Там, де вулиця широка

Протягом тижня з 16 травня по 22 травня в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа інтернат проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Добігають до кінця  навчальні дні попереду тепле літо, а це означає, що діти щодня  без належного нагляду будуть перебувати вдома. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Відповідно до тематики Тижня  в закладі були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня;  лекції на тематику Тижня, виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 0-10 класів).

Вчителем з основ здоров’я Джунь С.В. і вчителями-класоводами Ніщеменко В.В. та Єрмоленко О.Є. для дітей початкової школи була проведена дидактична гра «Там, де вулиця широка», де молодші школярі побували в ролі учасників дорожнього руху(водіями, пішоходами) і на власному прикладі відчули небезпеку «широкої вулиці».

Учням 1-5 класів було запропоновано перегляд мультфільмів: «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки».

Сподіваємося, що проведені заходи дадуть результати і наші учні будуть уважними учасниками дорожнього руху.

Переглядів: 131 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0