Понеділок, 21.09.2020, 06:25

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » Ти зможеш, якщо зміг я
Ти зможеш, якщо зміг я

23 грудня у КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» серед вихованців закладу було проведено міський спортивно-оздоровчий фестиваль «Ти зможеш, якщо зміг я» .

На цей фестиваль завітали організатори спортивно-оздоровчого заходу: директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Павлюк Костянтин Миколайович, методист Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» - Мамалига Олександр Дмитрович, а також почесний гість фестивалю – депутат Білоцерківської міської ради - Істомін Сергій Вікторович.

Діти із задоволенням змагалися у двох програмах: футзал і «Старти надій». І, хоча залік у змаганнях проводився окремо по кожній категорії, та й по завершенню змагань, нагороджені були всі учасники, на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії. Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її.

Нагороджували учасників змагань директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Павлюк К.М., депутат Білоцерківської міської ради - Істомін С.В. та головний суддя змагань – вчитель фізичної культури – Головачов В. В.. Діти одержали дипломи, кубки  та солодкі призи

Переглядів: 428 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0