Неділя, 22.10.2017, 12:13

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Ти зможеш, якщо зміг я
Ти зможеш, якщо зміг я

Сьогодні, 17 листопада  в КЗ КОР « Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»,  відбувся фестиваль «Ти зможеш якщо зміг Я» з нагоди Дня Гідності та Свободи. Організатором є управління молоді та спорту Київської обласної держадміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту, та Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за сприяння департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та президента Благодійного фонду «Рух Молоді» Володимира Полочанінова, який подарував вихованцям закладу спортивне вбрання.

Змагання відбулися, турбуючись про долю дітей усього світу, бо ж чужих дітей не буває, з метою популяризації здорового способу життя та залученням молоді до занять спортом на виконання «Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Біла Церква на 2012-2016 роки Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім».

Серед  присутніх були  організатори та гості свята:

Мірзоєв Денис Олександрович  –  директор  Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Коросько Валентина Миколаївна – начальник відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту.

Павлюк Костянтин Миколайович – директор  Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Діти змагалися в естафетах та міні-футболу. Всі учасники отримали медалі, дипломи, а команди, що змагалися з міні-футболу отримали кубки.

Вихованці отримали також подарунки, гарний настрій і позитивні емоції.

Переглядів: 91 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0