Середа, 17.10.2018, 22:02

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 21 » Ти зможеш якщо зміг Я
Ти зможеш якщо зміг Я

Сьогодні, 21 листопада в КЗ КОР «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» відбувся спортивний фестиваль « Ти зможеш якщо зміг Я» з нагоди Дня Гідності та Свободи. Організаторами фестивалю стало управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприянням відділу Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту; Білоцерківського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»; адміністрації та педагогічного колективу Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру; громадської спортивної організації «Федеративне футбольне суспільство Білоцерківщина» .

Відвідали фестиваль почесні гості: Мірзоєв Денис Олександрович – директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Серьогін Сергій Сергійович – заступник начальника відділу Білоцерківсько міської ради з питань фізичної культури та спорту, Віниченко Марія Василівна – директор Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Павлюк Костянтин Миколайович – директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивна програма фестивалю складалась з конкурсу «Веселі старти» та змагань із футзалу. У фестивалі взяли участь діти віком від 7 до 14 років у складі трьох команд.

З футзалу змагалося 3 команди . І місце виборола команда «Снайпер», ІІ місце – команда «Ранок», ІІІ місце – команда «Зірка ».

Всі учасники змагань отримали медалі та дипломи, команди-переможці з футзалу – кубки відповідних ступенів.

Вихованці закладу, присутні на спортивному святі, отримали солодкі призи від організаторів фестивалю.

Учасники та гості спортивного свята отримали незабутні враження, безліч позитивних емоцій та відчули турботу про них.

Переглядів: 77 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0