Четвер, 17.01.2019, 19:51

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 22 » Ти зможеш, якщо зміг я
Ти зможеш, якщо зміг я

Стало доброю традицією 21 листопада в день Гідності і Свободи проводить у КЗ КОР «Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» спортивний фестиваль «Ти зможеш якщо зміг Я»

З метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей до активних занять фізичною культурою і спортом за сприянням управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та відділу Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту фестиваль відвідали гості: Коросько Валентина Миколаївна – начальник відділу Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту, Павлюк Костянтин Миколайович – директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», депутат міської ради – Шевченко Олена Олексіївна та представник Київського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» - Мигрин Іван.

Спортивна програма включала в себе два види змагань: естафети та футзал, де змагалося по 3 команди.

По завершенню фестивалю відбулося нагородження переможців та призерів Кубками, медалями, дипломами, подарунками. І на останок - загальне фото на згадку про наш фестиваль.

Переглядів: 31 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0