Понеділок, 17.12.2018, 21:32

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Тренінг «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»

Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні.

31 жовтня в закладі з метою самовдосконалення, усвідомлення необхідності розвитку мобільності, стимулювання бажання педагогів підвищувати свій фаховий рівень, оволодіння механізмом комунікативної компетентності заступник директора з виховної роботи Іванова Л.І. провела тренінг «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?» Під час розминки «Успішна професія – успішний вчитель» намагалися виявити ієрархію критеріїв для успішної роботи колективу.

Під час вправи «Мозковий штурм» - «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?» педагоги дізналися, що ж таке професійна мобільність педагога? Який він - мобільний учитель? І в чому це виражається?

Розглянули 4 основні типи самореалізації педагогів. Кожен з присутніх, відповідно відніс себе до одного з типів. Таким чином ми дізналися, що в колективі є: Організатор, Предметник, Комунікатор, Інтелігент.

За допомогою вправи «Чарівна зірка» трішечки порелаксували, а на останок поділилися своїми враженнями від тренінгу.

Завершила заняття Людмила Ігорівна висловлюванням, що щастя і успішність вчителя багато в чому залежить від того, який сенс він вкладає у свою працю, як багато він працює над собою, своїм зростанням, своєю незамінністю.

Переглядів: 25 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0