Понеділок, 21.09.2020, 06:24

«  Березень 2020  »

Головна » 2020 » Березень » 12 » Тренувальні навчання
Тренувальні навчання

На виконання доручення Президента України, Прем’єр-міністра України, протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України, Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області  проводить позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей – дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту.

11 березня 2020 року у КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» було проведено планове навчання по гасінню будівлі з масовим перебуванням людей. У заході взяли участь вихованці закладу, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал.

Під час проведення тренувальної евакуації, після сповіщення «3 дзвінки» о 14 годині 10 хвилин. Діти покинули будівлю спокійно та організовано. Заклад провів навчальну евакуацію у нормативний час - евакуація тривала 3 хвилини. Всі учасники освітнього процесу вишикувалися на спортивному майданчику, ЗДВР провела перекличку й повідомила директора Верзун О. про кількість евакуйованих дітей.

Тренування відбулося у супроводі працівників Першого державного рятувального загону головного управління ДСНС України в Київській області. Фахівці якого прибули до закладу на спеціально обладнаних машинах, провели тренування та ознайомили учнів з правилами поведінки під час виникнення пожежі, продемонстрували дітям первинні засоби пожежогасіння та провели практичне заняття з їх використання.

Переглядів: 93 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0