Понеділок, 21.09.2020, 05:47

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » Творчій потенціал вихованців
Творчій потенціал вихованців

Основний напрямок діяльності гуртків  для дітей з вадами слуху є декоративно – прикладна творчість, яка забезпечує оптимальні умови для їх духовного, творчого, інтелектуального розвитку.

Діти з обмеженими можливостями стикаються зі значними труднощами, пов’язаними із адаптацією в суспільстві, самовизначенням та самореалізацією. Внаслідок  вади у дітей  виникають проблеми із самооцінкою, розвивається комплекс неповноцінності. Тому  керівник гуртка «Юний художник»             Помаз Я.В. прикладає багато зусиль, підтримуючи дітей, допомагає їм почуватися повноцінними людьми, розвиватися як особистість.

У своїй творчій праці Яна Володимирівна постійно вдосконалюється, шукає нові цікаві форми роботи з дітьми .

А скільки радості принесла виставка «Україна – єдина країна», що проходить з 10 листопада в КЗ КОР «Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів», до якої  кожен вихованець прийшов зі своїм творчим доробком і має можливість оцінити себе, відчути себе творцем, пережити ситуацію успіху.

Творчі роботи вихованців тішать очі  відвідувачів  школи  та батьків.

Беручи участь у виставках, діти із задоволенням зауважують, що їхні роботи не гірші інших. І тоді в очах з’являється блиск, а на обличчі – посмішка. У розмовах батьків  почувається, нехай і боязка, але надія : не все так безнадійно ! І тиха радість за успіхи своєї дитини.

Переглядів: 303 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0