Понеділок, 21.09.2020, 04:54

«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Урок доброти
Урок доброти

4 жовтня - Всесвітній день тварин, тому за ініціативи Благодійного фонду "Щаслива лапа" в навчальних закладах нашої країни пройшов "ІІ Всеукраїнський урок доброти", який ставить за мету, донести до учнів те, що до тварин потрібно відноситися з добром: піклуватися про їхнє здоров'я, не ображати. Одним словом, нести відповідальність за свого чотирилапого друга!!!
Тож, сьогодні, напередодні Всесвітнього дня тварин, вихователь Кириленко В. був проведений урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин! Вихователь розповіла про свою домашню улюбленецю Матильду, яка є переможницею багатьох Всеукраїньких виставок. Має багато нагород одним з яких є титул - Чемпіонка України.

Під час проведення Всеукраїнського уроку доброти діти також ділилися розповідями про свої домашніх друзів, обговорили важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження з ними. Школярі закликали усіх приєднатися до цього доброго і важливого свята і пам’ятати — ми відповідальні за тих, кого приручили…Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя

Переглядів: 109 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0