Вівторок, 21.11.2017, 02:33

«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 23 » В школу свято завітало
В школу свято завітало

В четвер, 18 лютого,  в нашому закладі побували  в гостях команда ГО "Фонд громади Білоцерківщини" разом з друзями-артистами.

Не дивлячись на насичений день, команда виклалася на повну і залишила часточку своїх сердець кожній дитині, які так потребують уваги, любові і піклування. На міні-концерті запалювали на сцені, співали пісень, танцювали, даруючи дітям свято, зіркові гості:‪ Анна Тринчер – фіналістка дитячого «Євробачення» і «Нова Хвиля»,‪ Nina Orlova – активістка, талановита волонтерка, ‪Руслан Соловйов – frontman гурту «ЗА КРАЙ», чарівна фея, золотоволоса красуня, фіналістка проекту «Голос Діти» - Настуня Багінська, гурт ‪дует Domino - дівчата з гарячим темпераментом та сильними амбіціями, ведучі програми «Світські Хроніки» на ТРК «Тоніс», а також запальні, драйвові, емоційні й надзвичайно щирі - ‪Anna Maria , ну і на завершення – SURPRISE, веселе, неймовірно казкове шоу з величезною кількістю мильних бульбашок від чарівника ‪‎Максим Букин!

Наші вихованці подарували артистам маленькі подаруночки на згадку, зроблені своїми руками, а своїм кумирам - гурту Anna Maria діти зробили плакат зі щирими побажаннями.

Діти та педагогічний колектив щиро дякують тим, хто організував і долучився до цього заходу! Ви робите наших вихованців щасливими - після подібних свят, діти не один день діляться емоціями і враженнями . Ви надихаєте їх на творчість і повноцінне життя (доказом цього стало те, що першої зустрічі діти вивчили ваші пісні). Ви вкотре доводите нашим дітям, що вони є і, що вони рівні!!! А це головне, на нашу думку, адже вони знають, що їх люблять, пам'ятають і піклуються. Дякуємо вам за це! Всього найкращого вам!

Переглядів: 206 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0