Неділя, 22.10.2017, 12:13

«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 18 » В теренах Джунглів
В теренах Джунглів

14 вересня молодші школярі КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ»   відвідали виставку екзотичних тварин  Джунглі

На виставці діти  познайомилися з кумедною зеленої мавпою Микушей, милою єнотихою Оленкою, фіолетовим турако Германом, 60-річної шпороносною черепахою Наташою, африканським карликовим їжачком Фунтиком, рідкісним хамелеоном Хамом, яскравою і чарівною змією Люсею, харизматичними крокодилами та алігаторами Юлею, Ірою, Бананом, Тимком та ще багатьма іншими добрими, красивими, дивовижними тваринами.

Багато  позитивних емоцій, посмішок  отримали діти  граючись з кроликами, шиншилою та морськими  свинками.

Цікаво було спостерігати за процесом годування тварин.

Повернувшись в заклад  діти  ще  довго з захопленням розповідали  про побачене на виставці.

14 вересня молодші школярі КЗ КОР «БЦ багатопрофільний НРЦ» відвідали виставку екзотичних тварин Джунглі

На виставці діти познайомилися з кумедною зеленої мавпою Микушей, милою єнотихою Оленкою, фіолетовим турако Германом, 60-річної шпороносною черепахою Наташою, африканським карликовим їжачком Фунтиком, рідкісним хамелеоном Хамом, яскравою і чарівною змією Люсею, харизматичними крокодилами та алігаторами Юлею, Ірою, Бананом, Тимком та ще багатьма іншими добрими, красивими, дивовижними тваринами.

Багато позитивних емоцій, посмішок отримали діти граючись з кроликами, шиншилою та морськими свинками.

Цікаво було спостерігати за процесом годування тварин.

Повернувшись в заклад діти ще довго з захопленням розповідали про побачене на виставці.

Переглядів: 29 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0