Вівторок, 21.11.2017, 02:35

«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 15 » Вчитель до тих пір залишається вчителем, доки він сам вчиться
Вчитель до тих пір залишається вчителем, доки він сам вчиться

15 вересня 2015 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проведено виїзний навчальний тренінг для педагогічних працівників школи-інтернату за програмою «Як стати успішним».

Сучасні умови вимагають такого вчителя, який може постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність, професійно зростати, вчитися, поповнювати свої знання.

Учитель - це суспільна особистість, до якої постійно привернута увага багатьох людей: учнів, батьків, колег. На учителі сконцентрована увага, тому він повинен постійно бути більш досвідченим, більш розвиненим за інших.

А як відомо, вчитель до тих пір залишається вчителем, доки він сам вчиться. Саме з цією метою в закладі було проведено відповідний захід.

Тренінгова програма, у якій взяли участь 21 педагог закладу і яку провела Маковкіна Наталія Олександрівна, завідувач лабораторії педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», розроблена в рамках проекту «Впевнений старт: програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування», спрямована на створення системи підготовки та супроводу молоді, позбавленої батьківського піклування, в період переходу до самостійного життя.

Згідно з програмою тренінга учасникам було презентовано програму «Як стати успішним», яка поєднує п’ять модулів:

«Я»
«Я, ми, вони»
 «Я і кохана людина»
«Я і професія»
«Я – господар свого життя»

Розглянуто питання щодо особливостей роботи з молодими людьми, які перебувають в інтернатних закладах та проведено підготовку педагогічних працівників до роботи на заняттях за тренінговою програмою підвищення соціальної компетентності молоді «Як стати успішним».

Переглядів: 163 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0