Понеділок, 17.12.2018, 22:04

«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 19 » З усіх два слова – «Мати» й «Україна» існують звіку в однині
З усіх два слова – «Мати» й «Україна» існують звіку в однині

День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії .

В нашому закладі вихователька Олена Юр’ївна Бакай  напередодні Дня матері організувала справжнє свято, тема якого – «З усіх два слова – «Мати» й «Україна» існують звіку в однині».

Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Для українців образ Матері триєдиний. Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі, до Матері-Батьківщини.

Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина  – рідна матір. Саме від неї залежить релігійне виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

Кажуть, що великі люди не народжуються  – їх вирощують матері. Все це факти, які тільки підтверджують, що впродовж тисячоліть, незважаючи на всі лихоліття, жінка-мати є вічним джерелом невичерпної любові та берегинею національних традицій.

У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину.

Переглядів: 179 | Додав: bc-internat | Рейтинг: 0.0/0